>

رهگیری مرسوله:
درباره ما


شرکت تی پی جی از سال 1380 کار خود را در حوزه ی پست سریع آغاز کرد . این شرکت علاوه بر انواع خدمات پستی داخلی ، پس از انعقاد قرارداد با شرکت های معتبر بین المللی ، شروع به دریافت و ارسال محمولات و مرسولات به اقصی نقاط جهان ، توسط نمایندگی اختصاصی خود نمود. تجربه طولانی موسسین تی پی جی در زمینه ی پست و حمل و نقل بین المللی این باور را در آن ها تقویت کرد که این صنعت نیازمند یک شرکت تازه نفس ایرانی است . پیش بینی آن ها به واقعیت نزدیک بود و اکنون تی پی جی یکی از بزرگترین شرکت های فعال در عرصه حمل و نقل و پست ایران است و به ویژه در میان مشتریان ایرانی جایگاه ویژه و ثابتی پیدا کرده است، به گونه ای که امروز 72نمایندگی این شرکت در شهرهای مختلف ایران فعالند و خدمات ویژه ی خود را با استفاده از کادری مجرب، وسایل نقلیه ی مختص پست و حمل وبسته بندی اختصاصی کالا و بسته راارائه می دهند. همکاران ما در تی پی جی در طول روز هزاران محموله ی پستی را در داخل و خارج کشور جا به جا می کنند؛ از بسته ها مرسوم پستی ، اوراق و اسناد تا انواع محموله های سبک و سنگین. کلیه ی خدمات تفکیک و توزیع محموله ها در مراکزاستان ها با همراهی و یاری نمایندگان فعال این شرکت در عالی ترین سطح ممکن ارائه می شود و در کنار این امکانات، اتصال تی پی جی به بزرگترین شبکه حمل و نقل زمینی و ناوگان هوایی کشور باعث شده تا نمایندگی های ما تمام مرسولات را در منزل یا محل کار مشتریان تحویل بدهند و از همین منظر است که تی پی جی امروز یکی از همراهان مطمئن تجار و صنعتگران ایران است و در جهت تسهیل کار آنان در کنارشان گام بر می دارند.محاسبه قیمت ارسال بستهگرم
اولویت
وارد کردن همه اطلاعات الزامیست

آخرین خبر ها


راه اندازی مرکز عملیات اولین شرکت پست سریع خصوصی کشور، تی پی جی


مرکز عملیات شرکت پست سریع و بین المللی و داخلی تی پی جی (گروه پیشتاز تهران) با حضور مسئولان کشوری و اعضای هیات مدیره این شرکت به بهره برداری رسید.

  • نویسنده: ادمین
  • 1397-04-03

حضور تی پی جی در نمایشگاه


با ما در نمایشگاه پست اکسپو 2017 همراه باشید. زمان: 4مهر ماه تا 6مهر در نمایشگاه پست اکسپو سوئد. برای اطلاعات بیشتر به وبسایت زیر مراجعه کنید.

www.postexpo.com
  • نویسنده: ادمین
  • 1396-07-2

خدمات


واردات و صادرات


واردات و صادرات و حمل و نقل محموله های شما اعم از اوراق، اسناد و نمونه کالا از بیشتر از 202 کشور دنیا به داخل ایران و خارج، به صورت تحويل درب منزل یا محل کار مشتری ،در کمترين زمان ممکن.

ترخیص


* ترخیص کلیه اقلام صنعتی
* ترخیص بصورت عقد قرارداد سالیانه
* ترخیص بصورت موردی برای کالاهای خاص
* ارایه خدمات واردات و صادرات با کارت بازرگانی شرکت تی پی جی

خدمات فروشگاه ها


توزیع محصولات فروشگاه شما به دست خریدار در کوتاه ترین زمان ممکن
ارائه سرویس توزیع و ارسال محصولات شما به سرتاسر ایران بدون هیچگونه محدودیت.
سرویس پرداخت در محل (COD)

فروشگاه اینترنتی تی پی جی


فروشگاه اینترنتی تی پی جی شاپ وابسته به پست سریع بین المللی و داخلی تی پی جی، فعالیت خود را در زمینه سفارش و خرید اینترنتی و تحویل در محل مشتری از سال 1395 شروع کرد.