درباره ماقوانین سایت شرکت پست سریع بین المللی و داخلی تی چی جی به منظور حفظ حقوق مشتریان و شرکت تی پی جی وضع شده و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی می باشد. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.
ماده 1- عضویت در سایت : افراد برای خرید در سایت لازم است فرم عضویت را به طور کامل و دقیق و با اطلاعات صحیح پر کنند. بعد از عضویت در سایت ،کاربران می توانند سفارشات خود را ثبت نمایند.
تبصره 1 :عضویت در سایت شرکت پست سریع بین المللی و داخلی تی پی جی رایگان است.
تبصره 2: کاربر باید اطلاعات پستی درخواستی را به‌ طور صحیح در فرم ثبت نام اعلام کند و مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد. صحت این اطلاعات به این دلیل دارای اهمیت است که نیروهای واحد عملیات شرکت به منظور پیکاپ محموله کاربر به آدرسی که وی در فرم ثبت نام اعلام کرده ارسال خواهند شد.
تبصره 3 : کاربر نباید در سایت ( نظرات و پیشنهادات) اظهاراتی را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین بحث و نظرهای غیر مرتبط با سایت هیچ کدام منتشر نخواهد شد .
ماده 2 – ثبت سفارش : قوانین خرید اینترنتی پیوسته بروز رسانی می شوند و خریداران گرامی موظف اند قبل از ثبت هر سفارش، از کلیه قوانین جدید در این بخش مطلع باشند.
تبصره 1: دقت در انتخاب سرویس و توجه به مشخصات مورد سفارش به عهده خریدار می باشد ، لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید و در صورت بروز مشکل با تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.
تبصره 2 : قیمت های مسیرها و سفارشات موجود در سایت به روز می باشند و قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش ‌¬فاکتور و یا سبد خرید منظور گرديده است، معتبر هستند.
تبصره 3 : پس از هر ثبت سفارش در سیستم، ایمیل تایید ثبت سفارش به همراه شماره فاکتور برای مشتریان ارسال می شود.
تبصره 4: پس از ثبت هر سفارش توسط یک تماس تلفنی با مشتری صحت و تائید سفارش از وی گرفته خواهد شد. لذا خواهشمند است اطلاعات شماره تماس خود را به طور صحیح در فرم های مربوطه وارد نمایید و از ثبت سفارش های غیر واقعی بپرهیزید.
تبصره 5: هزینه ارسال برای برگرداندن محموله برای مشتریان محترم عهده خودشان میباشد.
ماده 3 – پرداخت هزینه : مبلغ سفارش های ثبت شده از دو طریق پرداخت آنلاین و پرداخت در محل توسط مشتری در تهران و پرداخت آنلاین برای مشتریان در شهرهای دیگر ممکن می باشد.
تبصره 1 : در حال حاضر هیچگونه مالیاتی به عنوان مالیات بر ارزش افزوده محاسبه نمی گردد و خریدار تنها بهای سرویس مورد نظر + هزینه ارسال +بیمه و بسته بندی را بدون مالیات پرداخت می نماید.
ماده 4 – ارسال سفارش : سفارش های ثبت شده در سایت پس از گرفتن تائید مشتری ، پیکاپ و تحویل خواهد شد.
تبصره 1 : سرویس ها و پیکاپهایی که هزینه شان به صورت آنلاین پرداخت شوند در همان روز کاری انجام شده و ارسال می گردند و مشتریان می توانند با کدرهگیری( شمارۀ CN ) وضعیت مرسوله خود را از واحد خدمات مشتریان شرکت پست سریع بین المللی و داخلی تی پی جی و یا سایت شرکت به صورت لحظه ای پیگیری کنند.
تبصره 2 : سرویس ها و پیکاپهایی که هزینه شان به صورت پرداخت در محل ثبت شده باشند ،همان روز یا در روز کاری بعدی انجام شده و ارسال می گردند.
ماده 5 - ارتباط با شرکت پست سریع بین المللی و داخلی تی پی جی : هرگونه ارتباط و تماس با شرکت فقط و فقط از طریق راه های ارائه شده در بخش تماس با ما امکان پذیر می باشد.شماره های تماس و سامانه پیام کوتاه این شرکت صرفا شماره های ذکر شده در خود سایت هستند که با مراجعه به بخش تماس با ما می توانید آن ها را مشاهده کنید.
تبصره 1 : تماس با تلفن های ثابت شرکت صرفا در ساعات اداری امکان پذیر می باشد.در خارج از ساعات اداری می توانید به وسیله ی ارسال ایمیل با واحد مورد نظر در ارتباط باشید.